MAZURSKA TAJEMNICA 1 - Łoje 4

Mamy Państwu coś do powiedzenia, prosimy nikomu tego nie mówić,to będzie nasza MAZURSKA TAJEMNICA.
Nasz dom położony jest w sercu Warmii i Mazur – Krainie Tysiąca Jezior, nad jeziorem Selmęt Wielki zaledwie 11km od Ełku.
Do Państwa dyspozycji jest mazurski dom, który pomieści do 8 osób.W domu znajdują się 4 komfortowe, klimatyczne, mazurskie sypialnie,
salon z kominkiem jadalnią i kuchnią, 2 łazienki z prysznicem i sauną.

Do dyspozycji gości ganek z stołem i ławami z widokiem na jezioro,zacieniony taras, miejsce do grillowania, miejsce do kąpieli słonecznych i
plac zabaw dla dzieci. Naszą tajemnica jest łódka, kajaki i oldskulowe rowery, miejsce do grillowania wykrzesa niezapomniane mazurskie
smaki.

W odległości 150m znajduje się plaża z pomostem.Pobliska okolica to doskonałe miejsce na zwiedzania, spacerów, wycieczek rowerowych, grzybobrania oraz wędkowania.

Psss… nie mów nikomu jak tu jest, niech to zostanie Naszą Wspólną Mazurską Tajemnicą….

1

CENNIK
REGULAMIN

Udogodnienia w domu: zmywarka, mikrofalówka, lodówka, kuchenka, pralka, żelazko z deską, odkurzacz i oczywiście internet.
Do dyspozycji Naszych Gości: ganek z widokiem na jezioro, altana z miejsca do grillowania (grill węglowy), miejsce do kąpieli słonecznych, plac zabaw dla dzieci.
U nas dla Naszych Gości jest: sauna infrared - bezpłatna, łódka, kajaki i rowery.
Nasza działka leży nad jeziorem. Pobliska okolica to doskonałe miejsce na zwiedzanie, spacery, wycieczki rowerowe, grzybobranie, wędkowanie i smaczne jedzenie.

REZERWACJA